Меблевий шкірзамінник King Exim використовується для виготовлення диванів, крісел, сидінь стільців, ліжок, пуфів, елементів декору, оббивки стін.
Штучна шкіра King дуже відома в Україні - вона вже багато років вірою і правдою служить на Ваших меблевих виробах. Це класичний оздоблюваний матеріал з неперевершеним зовнішнім виглядом, своєрідною фактурою, стильний та досконалий. Завдяки своєму особливому глянсовому блиску, King отримав широке застосування в оздобленні диванів з шкірзамінника.
Фактура матеріалу дрібнозерниста. Ще одна "фішка" колекції - ефект потертості, який можна добре використати в ынтер'эрах британського стилю. У палітрі Кінгу переважно темні кольори, які більшою мірою користуються попитом для оздоблення бокових частин диванів та крісел. Кінг - це колекція покликана привнести естетику, стиль, різноманіття, блиск.
Тест Мартіндейла, стійкість до зношення - 30 000 циклів
- Склад: лице: 100% Поліуретан, основа: 70% поліестер, 30% коттон
- Вага: 540 г/м2
- Товщина: 0,85 мм
- Ширина рулону - 140 см +/- 3 см
Ціна вказана за 1 метр погонний (ширина рулону 140 см).
УВАГА!!! Колір на фото може відрізнятися від реального! Фото не завжди передає особливості відтінку матеріалу!
Меблевий шкірзамінник King Exim можна замовити з будь-якого міста України. Наша компанія здійснює відправку материалів до всіх населених пунктів України. Доставка здійснюється компанїєю-перевізником "НОВА ПОШТА", "ДЕЛІВЕРІ або "УКРПОШТА" до дверей Вашого дому або на відділення.
Вартість доставки матеріалу по Україні визначається Компанїєю-перевізником індивідуально та сплачується Замовником.
Тэги:
King Кінг Кинг Exim Textile Ексім Эксим Текстиль 320 310 717 901 050 290 400 020 329 631