Товар успешно добавлен в корзину!

Каркаси TRIO 3.8

Каркаси TRIO 3.8

У цьому розділі представлено металеві сталеві каркаси TRIO (ТРІО) 3.8. Відмінною рисою даних каркасів є вертикальні бокові опори П-подібної форми, виготовлені з прямокутної труби перерізом 50*25*1,5 мм. Кути бокових опор виготовляються під прямим кутом. Траверси (з'єднувальні металеві труби перерізом 40х20х2 мм), за допомогою болтового з'єднання, об'єднують опори у міцний металевий каркас. Каркаси TRIO (ТРІО)  - ідеальний варіант основи для столів співробітників підприємств та установ України.

Каркаси TRIO 3.8 використовуються як основа для стандартного офісного письмового столу з використанням міжстільної перегородки для чотирьох працівників офісу, які сидять один навпроти одного.

Великою перевагою такого каркасу є можливість розбирати та збирати його у разі необхідності. У розібраному вигляді він легко транспортується. 

Каркаси для письмових робочих офісних столів TRIO (ТРІО) 3.8 виготовляються під замовлення в будь-якій кількості. Це дає можливість фарбувати їх в будь-який колір, який підійде як під классичні інтер'єри так і під сучасний стиль оформлення простору.