Товар успешно добавлен в корзину!

Каркаси TRIO 3.4

Каркаси TRIO 3.4

У цьому розділі представлено металеві сталеві каркаси TRIO (ТРІО) 3.4. Відмінною рисою даних каркасів є вертикальні бокові опори П-подібної форми, виготовлені з прямокутної труби перерізом 50*25*1,5 мм. Кути бокових опор виготовляються під прямим кутом. Траверси (з'єднувальні металеві труби перерізом 40х20х2 мм), за допомогою болтового з'єднання, об'єднують опори у міцний металевий каркас. Каркаси TRIO (ТРІО)  - ідеальний варіант основи для столів співробітників підприємств та установ України.

Каркаси TRIO 3.4 використовуються як основа для стандартного офісного письмового столу для двох працівників офісу, які сидять один біля одного.

Великою перевагою такого каркасу є можливість розбирати та збирати його у разі необхідності. У розібраному вигляді він легко транспортується. 

Каркаси для письмових робочих офісних столів TRIO (ТРІО) 3.4 виготовляються під замовлення в будь-якій кількості. Це дає можливість фарбувати їх в будь-який колір, який підійде як під классичні інтер'єри так і під сучасний стиль оформлення простору.